Czy sukienki do karmienia się sprawdzają?

Zasługujesz na to, by wyglądać i czuć się dobrze przez całą ciążę zakładając wyjątkowe sukienki do karmienia. Jednak nie zawsze jest to łatwe, zwłaszcza gdy twoje ubrania i finanse są napięte. Nasze porady pomogą Ci wyglądać jak najlepiej, bez rozbijania banku.

Jakich artykułów potrzebuję w okresie macierzyństwa?
Możesz ulec pokusie, aby spróbować przetrwać ciążę przy minimalnym ubiorze ciążowym, zwłaszcza jeśli nie planujesz ponownie zajść w ciążę. Ale twoja ciąża może obejmować kilka sezonów pogodowych i noszenie tych samych ubrań dzień po dniu może być dość nudne. Pamiętaj, że prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas po porodzie będziesz musiała nosić ubrania ciążowe i sukienki do karmienia.

Mając to na uwadze, kluczem jest zainwestowanie w kilka prostych przedmiotów typu mix-and-match. Twoja idealna szafa ciążowa powinna zawierać: spodnie ciążowe lub elegancka spódnica do pracy i na specjalne okazje, sukienki do karmienia, dwie pary jeansów lub legginsów ciążowych. Dwie lub trzy sukienki na codzień – także takie do karmienia. Nawet jeśli zwykle trzymasz się z daleka od sukienek, przydadzą ci się, gdy opaska będzie zbyt niewygodna. Zawsze możesz nosić je z rajstopami, jeśli nie lubisz wystawiać nóg. Dwie lub trzy bluzki ciążowe. Kardigan lub kurtka, która wygodnie zapina się na brzuchu.