Czy warto zamówić meble ogrodowe nardi na taras?

Krzesła i inne meble ogrodowe nardi , które można ustawiać jeden na drugim, są również idealne, ponieważ nie tylko oszczędzają miejsce, ale także oznaczają, że możesz mieć kilka dodatkowych siedzeń i wysuwać je w razie potrzeby. Dzięki temu Twoja przestrzeń ogrodowa będzie jeszcze bardziej wszechstronna. Wspominaliśmy, jak przydatne jest posiadanie zdejmowanych poduszek do czyszczenia i przechowywania.

Ale co powiesz na podwojenie przestrzeni jako dodatkowego stolika? Ta przemyślana funkcja jest częścią naszej gamy ławek narożnych, w których poduszki na końcach można zdjąć, aby odsłonić elegancki stolik, idealny na napoje i przekąski, gdy nie jest używany jako siedzisko. Więc masz już całą ławkę i stół do jadalni i świetnie wygląda, gdy siedzisz tam w słońcu.

Ale co z tym, gdy cieplejsza pogoda zacznie słabnąć? Chociaż meble ogrodowe nardi zaprojektowane do użytku na zewnątrz, warto chronić je w miesiącach zimowych, aby dłużej wyglądały jak najlepiej. Zastanów się, czy masz miejsce do przechowywania mebli ogrodowych nardi w pomieszczeniu, na przykład w garażu lub szopie ogrodowej. Jeśli nie masz miejsca na przechowywanie mebli w pomieszczeniu, zainwestuj w osłonę ogrodową, aby zapewnić meblom dodatkową warstwę ochrony. Dobrym pomysłem jest również usunięcie wszelkich tkanin i ustawienie krzeseł do jadalni, aby uzyskać dodatkową stabilność, gdy wzmaga się wiatr! Ten jest bardziej preferencją stylizacyjną, ale należy ją rozważyć, jeśli chcesz stworzyć przemyślany i skoordynowany wygląd.

W przeciwieństwie do wnętrz nie dopasowujesz mebli do koloru sofy lub ściany dekoracyjnej. Zamiast tego masz do czynienia z zielonym trawnikiem, klombami i patio – tu wszystkie meble ogrodowe nardi będą pasować idealnie.