Jak działa terapia Rife?

Technologia Rife’a to urządzenie elektroniczne, które pulsuje światłem (energia plazmy w widmie fal radiowych) i polem elektromagnetycznym. Moc wyjściowa jest bardzo bezpieczna, ponieważ jest falą kwadratową, dokładnie tak jak moc wyjściowa z układu zapłonowego samochodu. Ta pulsująca energia sprawia, że ​terapia ​Rife i podobne urządzenia są wyjątkowe. Dr Rife, dostrojony do właściwej liczby impulsów na sekundę, zwanej tutaj częstotliwością, zaobserwował, że faktycznie rozbija patogeny, zabijając je, pozostawiając otaczającą tkankę nienaruszoną. Te cykle / częstotliwości są często określane jako herc, MHz lub kHz – tak po prostu naukowo mierzy się te cykle.

Plazmowa terapia Rife jest alternatywną terapią medyczną o głębokich korzyściach leczniczych. Dr Royal Raymond Rife wynalazł terapię maszynową Rife w latach 30. XX wieku. Dr Rife nie tylko odkrył oszałamiające sposoby zabijania wirusów, bakterii, grzybów i pasożytów, ale mógł także znaleźć sposoby na rezonowanie bardziej złożonych struktur, takich jak narządy (choć tak doniosła była epokowa praca, że ​​tak naprawdę nigdy nie miał czasu) realizować to samo). Po rezonansie wspomniany narząd zostaje wzbogacony o nową krew, umożliwiając jednocześnie silną detoksykację a także celowane gojenie narządów.

Ostatnimi czasy reklamowano maszyny do terapii Rife jako zdolne do leczenia chorób i chorób poprzez wysyłanie przez ciało sygnału elektrycznego o określonych częstotliwościach w celu zniszczenia drobnoustrojów i wyeliminowania chorób. Metody Rife nie zostały jednak pokazane w niezależnych badaniach w celu zapobiegania lub leczenia jakiejkolwiek choroby i były przedmiotem wielu badań badań. Terapia Rife wykazuje jednak lecznice właściwości u pacjentów kliniki Borela z Warszawy, woj. mazowieckie.