Wiercenie w betonie Poznań

Betonowa podłoga jest zaprojektowana tak, aby była solidna i mocna oraz bywała nadużywana. Chociaż te zalety sprawiają, że świetnie nadaje się do garażu, piwnicy lub podłoża, dokonanie poważnych zmian przebudowy, takich jak zainstalowanie nowej łazienki nad betonową podłogą, może być wyzwaniem. Jeśli chcesz wyciąć płytki kanał lub wykonać wiercenie w betonie Poznań, aby pomieścić instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną lub inną, najszybszym i najłatwiejszym sposobem jest użycie mokrego betonu / piły do ​​asfaltu z diamentowymi ostrzami, które można wypożyczyć w wielu centrach wynajmu narzędzi.

1) Znajdź obszar betonowej podłogi, w którym chcesz wykonać wiercenie w betonie Poznań. Sprawdź, czy pod żądanym kanałem nie ma linii elektrycznych ani hydraulicznych. Zmierz za pomocą taśmy mierniczej i narysuj ołówkiem zarysy na każdym końcu kanału, a następnie pstryknij kredowymi liniami, aby zaznaczyć obwód w którym wykonasz wiercenie w betonie w mieście Poznań – wykonać je dla Ciebie może także profesjonalna firma Marcco.

2) Załóż okulary ochronne, ochronniki słuchu i buty ze stalowymi noskami dla ochrony. Podłącz jeden koniec węża ogrodowego do śliniaka, a następnie podłącz drugi koniec do wlotu piły do ​​betonu. Włącz wąż, aby rozpocząć przepływ wody.

3) Ustaw piłę nad końcem kanału, prostopadle do długości kanału. Włącz wyłącznik piły, zdław silnik i pociągnij za linkę rozrusznika. Po uruchomieniu silnika wyłącz ssanie i pozwól silnikowi się rozgrzać przez około 30 sekund.

4) Obróć uchwyt głębokości, aby obniżyć ostrze do żądanej głębokości cięcia. Przesuwaj piłę do przodu, aż do końca kanału.

5) Podnieś ostrze i umieść piłę na końcu jednej z dwóch kredowych linii oznaczających krawędź kanału. Wsunąć ostrze piły w beton i powoli popchnąć piłę do przodu, aż pierwsza krawędź kanału zostanie przecięta. Podnieś ostrze, pociągnij piłę z powrotem do końca kanału i odetnij drugą krawędź, tak jak zrobiłeś to pierwszy.

6) Wsuń płaską krawędź 5-stopowego metalowego pręta pod koniec kanału i podważ w górę, aby poluzować kanał ciętego betonu, a następnie wyciągnij poluzowaną sekcję i tak wykonane wiercenie w betonie Poznań z pewnością Cię zadowoli.