Pampersy hipoalergiczne – dobre dla dziecka i planety

Bambusowe pampersy hipoalergiczne są naturalnie antybakteryjne, hipoalergiczne i bakteriostatyczne (potrafią hamować wzrost lub rozmnażanie bakterii)! Upewnienie się, że między kopnięciami, ruchami i skręcaniem się dziecka nie ma bakterii, może być trudne. Często wyzwanie polegające na założeniu nowej pieluchy pozostawia niewiele czasu na wypłukanie małych zakamarków.

Dzięki bambusowym pieluchom, pampersom hipoalergicznym możesz mieć pewność, że wszystko, co dzieje się wewnątrz ubrania, jest tak czyste, jak to tylko możliwe, co zmniejsza ryzyko wysypki, podrażnień i alergii. Zwykłe jednorazowe pieluchy rozkładają się około 500 lat – to duży ślad węglowy. Wybór pieluch materiałowych może wydawać się lepszą opcją, ale w ten sposób dodaje kolejną warstwę pracy do i tak już wysokiego stosu rzeczy do zrobienia rodziców. Jednorazowe pieluchy bambusowe rozkładają się w ciągu około 75 dni, dając rodzicom wygodę jednorazowych pieluch, jednocześnie pozostając przyjaznymi dla Ziemi.

Jak dyskretnie pozbyć się pieluch? Jeśli wolisz być przyjazny dla środowiska, możesz również użyć brązowych papierowych toreb, aby bezpiecznie pozbyć się pieluch. Po prostu złóż je tak ciasno, jak to możliwe, na używanej pieluszce! Te biodegradowalne torby na pampersy hipoalergiczne z neutralizatorami zapachów to kolejna opcja przyjazna dla środowiska. Czy pampersy hipoalergiczne są niebezpiecznym odpadem? Pieluchy stanowią zagrożenie dla środowiska, ponieważ pochłaniają nie tylko wodę, ale także glebę, na którą są rzucane.