Kominiarz Trójmiasto zaprasza do skorzystania z oferty!

Jakie czynniki mogą sprawić, że kominiarz Trójmiasto będzie trwał dłużej? Oto kilka dodatkowych czynników, które mogą wydłużyć czas czyszczenia komina. Jeśli masz więcej niż jeden kominek, proces ten może potrwać dłużej, biorąc pod uwagę dodatkowe przewody kominowe, które należy zamiatać. To prosty problem matematyczny. Jeśli masz więcej kominów w domu, ich czyszczenie zajmie więcej czasu.

Nasi certyfikowani kominiarze z Trójmiasta dbają o przygotowanie każdego miejsca zamiatania, nosząc ochraniacze na buty i układając podłogi/meble jako środek zapobiegawczy, aby wnętrze Twojego domu było tak samo czyste i czystsze, niż je zastaliśmy. Jeśli w Twoim domu jest inny kominek w innym pomieszczeniu, nasz certyfikowany kominiarz Trójmiasto będzie musiał przygotować każde miejsce do zamiatania oprócz samego czyszczenia komina i prac kontrolnych. Jeśli regularnie korzystasz z kominka w zimnych miesiącach i nie czyściłeś komina od kilku lat, prawdopodobnie masz dużo kreozotu.

Usunięcie grubszej warstwy kreozotu przez osobę taką jak kominiarz Trójmiasto może zająć więcej czasu ze względu na ilość nagromadzenia, które może być obecne. Powinieneś regularnie czyścić i sprawdzać komin co roku (lub przynajmniej co drugi rok, jeśli używasz go tylko okazjonalnie). Istnieje ryzyko pożaru, aby łatwopalny kreozot nadal gromadził się w przewodzie kominowym.