Poznaj najlepsze materiały na ocieplanie Reda!

Czy wiesz, że budynku ocieplanie Reda może obniżyć rachunki za energię o połowę? Niezależnie od tego, czy chodzi o dom, magazyn czy budynek biurowy, dodanie izolacji jest kluczem do zwiększenia wydajności ogrzewania i chłodzenia. Zanim zdecydujesz się na ocieplanie Reda, a także na to który produkt jest dla Ciebie odpowiedni, zapoznaj się z najczęstszymi materiałami izolacyjnymi, ich odpornością termiczną lub wartością R oraz co mogą wnieść do Twojego projektu.

Włókno szklane: Włókno szklane to jeden z najpopularniejszych materiałów izolacyjnych w budownictwie i budownictwie. Wykonany głównie ze szkła z recyklingu, jest używany zarówno na rynku komercyjnym, jak i mieszkaniowym z wielu powodów. Dzięki wydajnemu wplataniu cienkich pasm szkła w materiał izolacyjny, włókno szklane skutecznie zmniejsza przenoszenie ciepła. Włókno szklane to doskonały i niedrogi niepalny materiał na ocieplanie Reda, o wartościach R w zakresie od R-2,9 do R-3,8 na cal.

Celuloza: Wykonana z produktów z makulatury celuloza jest obecnie jednym z najlepszych ekologicznych materiałów izolacyjnych w branży. Ten izolator prawie nie zawiera tlenu, co czyni go mistrzem w zmniejszaniu potencjalnych obrażeń od ognia. Wartości R celulozy wahają się od R-3,1 do R-3,7.

Wełna mineralna: Wełnę mineralną można podzielić na dwie kategorie materiałów izolacyjnych: wełnę mineralną wykonaną z bazaltu i wełnę żużlową wytwarzaną z żużla z hut. Wełna mineralna jest niepalna i nie wymaga dodatków ognioodpornych. Ten przyjazny dla środowiska materiał izolacyjny na ocieplanie domów w Redzie ma wartość R w zakresie od R-2,8 do R-3,5.