Serwis i naprawa telefonów Samsung Warszawa

Samsung chce ułatwić naprawienie twojego zepsutego telefonu Galaxy. Producent elektroniki ogłosił w środę, że współpracuje z serwisem TelHelp, niezależnym łańcuchem napraw, aby zapewnić usługi naprawy tego samego dnia większej liczbie użytkowników telefonów Galaxy w Warszawie. Partnerstwo, którego efektem będzie naprawa telefonów Samsung Warszawa, wchodzi w życie w czwartek, dzień przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży nowego telefonu Samsung Galaxy S9. Samsung twierdzi, że program obejmie „ponad 300” autoryzowanych punktów serwisowych w Polsce, o których mówi się, że docierają do „większości ludności Polskiej w promieniu 60 kilometrów od Warszawy”.

Firmy twierdzą, że oprócz klientów, którzy umówią się na wizytę online, będą witać przychodzących klientów w ramach bezpłatnych napraw gwarancyjnych. Samsung twierdzi, że „większość napraw” zostanie ukończona za dwie godziny lub krócej. Samsung zazwyczaj na roczny flagowiec Galaxy udziela rocznej gwarancji producenta. Firma twierdzi, że problemy nieobjęte gwarancją, takie jak uszkodzenie na skutek działania cieczy i korozja, nie będą kwalifikować się do usługi tego samego dnia, ale inne uszkodzenia poza gwarancją, takie jak pęknięte ekrany, nadal można naprawić w serwisie TelHelp. W takim przypadku oczywiście nie będzie darmowy, ale Samsung twierdzi, że wszystkie naprawy w autoryzowanym serwisie TelHelp będą objęte gwarancją przez co najmniej 90 dni.

Mówiąc bardziej ogólnie, partnerstwo obejmuje podstawowe problemy, takie jak naprawa telefonów Samsung Warszawa, wymiana przedniego i tylnego ekranu, wymiana baterii oraz naprawy portów ładowania, gniazd słuchawek i modułów aparatu. TelHelp – naprawa telefonów Samsung Warszawa, wcześniej oferował naprawy telefonu Galaxy, ale ponieważ obecnie jest sprzedawany jako autoryzowana usługa naprawy, Samsung twierdzi, że łańcuch napraw będzie używał tylko części i narzędzi Samsung do naprawy tych problemów – idea jest taka, że ​​TelHelp będzie bardziej godny zaufania niż ten kiosk z losową naprawą w lokalnym centrum handlowym lub dworcu kolejowym. Partnerstwo nie obejmie wszystkich telefonów Galaxy, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, ale dotyczy większości flagowych telefonów Samsunga z ostatnich czterech lat: każdy okręt flagowy Galaxy S od Galaxy S6, Galaxy Note 5 i Galaxy Note 8 kwalifikuje się do naprawy telefonów Samsung Warszawa w Serwisie TelHelp.